eŽvakė

 

 

eŽvakė, tai naujas, patogus, saugus ir ekologiškas būdas sukurti romantišką aplinką arba atkreipti klientų dėmesį.

 

Kokybė ir natūralumas. eŽvakės tai kokybiškas, apgalvotas produktas. Dailus matinis stiklas tolygiai paskirsto šviesą, vidinis elementas pagamintas naudojant pažangią LED technologiją. Unikalus algoritmas ir 2 LEDų konstrukcija, žvakės šviesą padaro itin tikrovišką, kurios beveik neįmanoma atskirti nuo tikros žvakės degimo.

 

 

Du modeliai atitiksiantys jūsų poreikius. Užpučiama arba krestelėjimu įjungiama, išjungiama žvakė puikiai tinka kaip staliuko dekoracija, o žvakė su laiko funkcija puikiausiai tinka sunkiau pasiekiamoms vietoms dekoruoti - ant lentynų, nišose, šalia lango ar kitur. Nebereikia junginėti - kartą įjungus, žvakė degs 5 valandas ir išsijungs. Paprastai tokio laiko pakanka romantiškam vakarui. Kitą dieną eŽvakė automatiškai įsijungs tuo pačiu metu kokiu buvo įjungta prieš parą ir jūs vėl turite romantišką apšvietimą!

 

Taupoma energija ir pinigai! LED technologija naudoja labai mažai energijos, todėl elementai tarnauja labai ilgai. Standartiškai paprastų AAA dydžio elementų turėtų pakakti apie 100 valandų, kitaip tariant mėnesiui su nuolatos įjungta laiko funkcija. Šį laiką dar galite prailginti naudodami kokybiškus šarminius elementus, mes rekomenduojame - Camelion Alkaline. Palyginus su paprastos žvakės kaina tai yra gerokai pigiau!

 

Ekologiška ir saugu. Mūsų eŽvakė nedegina oro, neišskiria jokių smalkių, nesukelia jokio gaisro pavojaus, todėl galite būti ramūs dėl sienų aprūkimo, vaikų saugumo ar gaisro pavojaus. Jūsų taip pat laukia daugybė kitų privalumų, kuriuos patirsite įsigiję mūsų kokybišką produktą, o naudodami įkraunamus elementus neturėsite jokios taršos, tik gryną malonumą!

 

 

Įsigyti galite čia  Pirkti eŽvakę