Prisijungti | Registracija
 

Specialist+

 

Specialist+ - vardas, apjungiantis inovatyvius, aukštos kokybės bei patrauklios kainos produktus. Įrankiai gaminami Prancūzijoje, Italijoje, Izraelyje, Taivanyje, Kinijoje bei kitose šalyse. Visus Specialist+ įrankius kruopščiai patikriname ir suteikiame garantiją. Specialist+ - vardas, kuriuo galima pasitikėti!

 

 

Specialist+ prekių asortimentas

 

 

Specialist+ antgaliai

Kokybė, tikslumas ir patvarumas - trys esminės savyvės, kurios apibūdina Specialist+ antgalius. Paprastos ir aiškios pakuotės leidžia galutiniam vartotojui lengvai pasirinkti teisingą produktą. Patraukli kaina vainikuoja Specialist+ sukimo antgalių privalumų sąrašą.

Specialist+ ARMATURE - SDS grąžtai

Sukurti dirbti ypatingai sunkiomis sąlygomis, kai gręžiamas armuotas ar ypatingai kietas betonas. Unikalus Y formos kietmetalis nestringa, nelūžta ir gręžia labai tiksliai bei greitai. Tai kol kas pati tobuliausia grąžto antgalio forma norint gręžti greitai ir tiksliai armuotame betone. Pagaminti Prancūzijoje.

Specialist+ BETON-SDS grąžtai

Skirti perforatoriams. Gręžia patikimai, platus asortimentas, aiškus pateikimas. Šie grąžtai užsitarnavo gerą vardą ir didžiulę paklausą tarp statybininkų ir meistrų. Ypač vertingas pasirinkimas, kai gręžiamas standartinis mūras, vidutinio kietumo betonas ar projektas nėra labai didelis.

Specialist+ abrazyviniai diskai

Ilgai ieškojome ir daug testavome, dabar galime drąsiai teigti, kad Specialist+ abrazyvinius diskus pasirinkome kruopščiai ir atsakingai. Dvi linijos - Specialist+ ir Specialist+ Long LIfe išpildo dažniausiai pasitaikančius poreikius.

Specialist+ diskai pagaminti Ukrainoje. Ši šalis pasižymi metalo apdirbimo pramone, todėl diskai išties kokybiški. Diskai atitinka aukštus reikalavimus.

Specialist+ LongLife diskai pagaminti Italijoje, lyderio pozicijas išlaikančioje gamykloje jau daugelį metų, diskai ypač saugūs ir efektyvūs, OSA, ISO bei EN sertifikatai.

Specialist+ WOODCUTTER

Saugus būdas pjauti ir šlifuoti medieną su pamėgtu įrankiu - kampiniu šlifuokliu. Labai efektyviai pjauna bei šlifuoja medį, įvairius medienos gaminius, minkštą plastiką, gipsą, lengvo betono blokelius. Nestringa net pataikius ant kietos šakos. Kai žmonės pamatę disko demonstraciją sužino jo patrauklią kainą, abejingų nelieka - toks daiktas visada pravers ūkyje.

Deimantinė šlifavimo lėkštutė Specialist+ BETON grinder

Tai prieinamos kainos efektyvus būdas apdirbti betoną. Betono nelygumams pašąlinti, siūlėms nušlifuoti po liejimo bei kitiems darbams atlikti su kampiniu šlifuokliu.

 

Specialist+ LEVEL ir MAGNET gulsčiukai

Būtent tai, ko reikalaujama iš statyboms skirto gulsčiuko - tikslūs, patvarūs, inovatyvūs, patogūs ir su 10 metų gamintojo garantija. Standartiniams statybos darbams - gudriausias pasirinkimas.

Magnet versija su ypatingai galingais magnetais, kurie leidžia labai patogiai ir efektyviai dirbti su metalinėmis konstrukcijomis.

Specialist+ žibintuvėliai

LED technologija, taupi bei efektyvi šviesa už patrauklią kainą. Sekame paskutinias naujienas ir pateikiame produktus, atitinkančius augančius poreikius.

Specialist+ plaktukai

Ko reikia iš plaktuko? Kad būtų patogus, patvarus ir geros kainos. Būtent tokie ir yra Specialist+ plaktukai. 

Specialist+ plytelių staklės

Anksčiau būdavo du pasirinkimai: pigu, bet prasta kokybė arba gerai, bet brangu. Taigi, užduotį turėjome ir kūrėme, kad pasiektume tikslą. Pristatome Specialst+ plytelių stakles, tokias kokias mėgstate - kokybiškas, pagamintas iš tvirtų medžiagų, galingas, kurios įveiks bet kokias užduotis, lengvas, ilgai tarnaujančias ir už puikią kainą!

Dujų reduktoriai Specialist+

Puiki prekė su aiškia pakuote, kuri užpildo RM tools dujinių prietaisų asortimentą, ir, žinoma, visa tai už puikią kainą, nes tai Specialst+.

Specialist+ nerūdijančio plieno sąvaržos

Tai ką geriausia galima nupirkti iš pirmų rankų - nepriekaištinga kokybė, platus asortimentas, patogūs prekybiniai stendai ir pati geriausia kaina.

Specialist+ replės ir gnybtuvai

Geriausios medžiagos ir naujausi inžineriniai sprendimai - kad tarnautų ilgai, patikimai ir būtų patogu dirbti. Kaina aukso viduriukas, o kokybė pranoks jūsų lūkeščius.

 

Specialist+ žirklės

Skardos, vamzdžių ir popieriaus kirpimui. Pasirinkti ir kirpti bus paprasta, efektyvu ir nebrangu.

 

 

 

 

 

 

 

Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad 2022-06-17 d. nebus vykdomas prekių tiekimas. Užsakymai bus priimami įprasta tvarka, o tiekimas atnaujintas nuo 2022-06-20 d. Visi užsakymai gauti iki 2022-06-16 d. 14 val. bus išsiųsti tą pačią dieną.

Atsiprašome už nepatogumus.Uždaryti