Prisijungti | Registracija
 
Visos kategorijos

Svarbi informacija dėl COVID-19 viruso


Mieli, Partneriai,


informuojame, jog vykstant karantinui, UAB „RM Tools“ tęsia savo veiklą ir skatina tai daryti savo partnerius. Šiuo metu yra ypač svarbu visiems susitelkti ir palaikyti prekių ir pinigų judėjimą. Atsižvelgiant į tai, pritaikėme savo veiklos modelį atitinkamai.

 

MAŽMENINĖ PREKYBA
„Specialist+”mažmeninės prekybos parduotuvės yra uždaromos, tačiau prekyba nestabdoma. Mūsų pardavėjai mielai priims visų klientų užsakymus ir suorganizuos kurjerių pristatymą. Skubaus užsakymo atveju, pardavėjai pristatys prekes kliento nurodytu adresu tą pačią dieną. Dėl konkrečių pirkimo-pardavimo sąlygų kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką arba į vieną iš parduotuvių:
Vilniuje: tel.: +370 617 56035, el. p.:
parduotuve@rmtools.lt
Kaunas: tel.: +370 643 52600, el. p.:
kaunas@rmtools.lt
Klaipėda: tel.: +370 682 58973, el. p.:
klaipeda@rmtools.lt

 

DIDMENINĖ PREKYBA
Didmeninė prekyba ir prekių pristatymas nėra stabdomi. Dėl susiklosčiusios situacijos prašome kreiptis į jus aptarnaujantį vadybininką, kad jis pateiktų patikslinimą, kaip vyksta prekyba iki kovo 30 d.

 

KITI NUOSTATAI
Šiuo metu yra laikinai stabdomas šių akcijų prizų išdavimas: „Stanley FatMax 10+1“, “My Garden sėkminga sezono pradžia su Xiaomi” bei įvairių kitų kaupiamų bonusų. Pasibaigus karantinui, akcijos bus tęsiamos įprasta tvarka, už karantino metu darytus pirkimus prizai bus išduodami pasibaigus karantinui.

 

 

Aprašytos sąlygos galioja iki kovo 30 d. Tikimės, jog visi kartu įveiksime šią netikėtai susiklosčiusią situaciją.