Prisijungti | Registracija
 

Apie mus

 

 

UAB „RM TOOLS”
Dirbk su malonumu!

 

Esame vieni didžiausių darbo įrankių tiekėjų Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija). Siūlome labai platų mechaninių ir elektrinių įrankių asortimentą, todėl žinome, pas mus tinkamą įrankį ras ir mėgėjas, ir profesionalus meistras. Daugiau kaip 10 metų atstovaujame garsiausių pasaulio gamintojų prekės ženklus - „Irwin Tools”, „Stanley FatMax”, „Samedia”, „Kemper”, „Fischer”, „Rapid”, „Kapro”, „Camelion”, „Sharpie”, „Komelon”, „Dymo”.

 

2013 metais rinkai pasiūlėme „Specialist+” prekinio ženklo įrankius, išsiskiriančius aukšta kokybe ir pirkėjams patrauklia kaina. Pirmoji mūsų prekė - pjovimo diskas „WoodCutter” tapo perkamiausia preke pjovimo diskų segmente. Sulaukę palankaus vartotojų įvertinimo, išplėtėme ir nuolat pildome „Specialist+” įrankių asortimentą, kuriame dabar yra ir grąžtai, gnybtuvai, gulsčiukai, pjaustyklės plytelėms ir kiti statybiniai įrankiai. „Specialist+” prekės eksponuojamos reklaminiuose stenduose, pakuotės yra patogios ir informatyvios.

 

Siūlome naujausių kokybiškų įrankių ir įrengimų asortimentą, siekiame užtikrinti konkurencingas kainas, sklandų tiekimą ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Kiekvienam didmenos klientui skiriame asmeninį vadybininką, kuris padeda formuoti prekių asortimentą, informuoja apie galiojančias sumažintas kainas/akcijas/nuolaidas, konsultuoja įvairiais klausimais ir padeda pateikti užsakymus elektroninėje verslo klientų aptarnavimo sistemoje. Galiojanti lojalumo sistema yra aiški ir lengvai suprantama, orientuota į kiekvieno kliento individualius poreikius.

 

„RM TOOLS” platinamą produkciją galite rasti visose įrankių parduotuvėse ir statybinių medžiagų prekybos centruose. Kviečiame apsilankyti „RM TOOLS” firminėse parduotuvėse „Specialist+” Vilniuje (PC „UNIDECO”, Verkių g. 42), Kaune (Pramonės g. 4D) ir Klaipėdoje (Tilžės g. 60). Čia rasite platų patikimų profesionalių rankinių, elektrinių įrankių, jų priedų, matavimo, žymėjimo, dujinių prietaisų bei geros kokybės tvirtinimo detalių pasirinkimą. Teikiame gamintojo garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

 

 

Mūsų parduotuvės:

 

Vilniuje, Verkių g. 42 (PC „UNIDECO”) D korpusas, Lietuva

 

 

Kaune, Pramonės g. 4D, Lietuva 

 

Klaipėdoje, Tilžės g. 60, Lietuva

 

 

                       

 

 

 

Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad 2022-06-17 d. nebus vykdomas prekių tiekimas. Užsakymai bus priimami įprasta tvarka, o tiekimas atnaujintas nuo 2022-06-20 d. Visi užsakymai gauti iki 2022-06-16 d. 14 val. bus išsiųsti tą pačią dieną.

Atsiprašome už nepatogumus.Uždaryti