Apie mus

 

 

UAB RM TOOLS
Dirbk su malonumu!

 

Esame vieni didžiausių darbo įrankių tiekėjų Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija). Siūlome labai platų mechaninių ir elektrinių įrankių asortimentą, todėl žinome, pas mus tinkamą įrankį ras ir mėgėjas, ir profesionalus meistras. Daugiau kaip 10 metų atstovaujame garsiausių pasaulio gamintojų prekinius ženklus - Irwin, Samedia, Kemper, Fischer, Rapid, Kapro, Camelion, Sharpie, Komelon, Dymo.

 

2013 metais rinkai pasiūlėme Specialist+ prekinio ženklo įrankius, išsiskiriančius aukšta kokybe ir pirkėjams patrauklia kaina. Pirmoji mūsų prekė - pjovimo diskas WoodCutter tapo perkamiausia preke pjovimo diskų segmente. Sulaukę palankaus vartotojų įvertinimo, išplėtėme ir nuolat pildome Specialist+ įrankių asortimentą, kuriame dabar yra ir grąžtai, gnybtuvai, gulsčiukai, pjaustyklės plytelėms ir kiti statybiniai įrankiai. Specialist+ prekės eksponuojamos reklaminiuose stenduose, pakuotės yra patogios ir informatyvios.

 

Siūlome naujausių kokybiškų įrankių ir įrengimų asortimentą, siekiame užtikrinti konkurencingas kainas, sklandų tiekimą ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Kiekvienam didmenos klientui skiriame asmeninį vadybininką, kuris padeda formuoti prekių asortimentą, informuoja apie galiojančias sumažintas kainas/akcijas/nuolaidas, konsultuoja įvairiais klausimais ir padeda pateikti užsakymus elektroninėje verslo klientų aptarnavimo sistemoje. Galiojanti lojalumo sistema yra aiški ir lengvai suprantama, orientuota į kiekvieno kliento individualius poreikius.

 

RM TOOLS platinamą produkciją galite rasti visose įrankių parduotuvėse ir statybinių medžiagų prekybos centruose. Kviečiame apsilankyti RM TOOLS firminėse parduotuvėse “Specialist+” Vilniuje (PC “Unideco”, anksčiau “Medžio centras”), Kaune (Pramonės g. 4D) ir Klaipėdoje (Tilžės g. 60). Čia rasite platų patikimų profesionalių rankinių, elektrinių įrankių, jų priedų, matavimo, žymėjimo, dujinių prietaisų bei geros kokybės tvirtinimo detalių pasirinkimą. Teikiame gamintojo garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

 

Mūsų parduotuvės:

 

Vilniuje, Verkių g. 42 (Medžio centras) D korpusas, Lietuva

 

 

Kaune, Pramonės g. 4D, Lietuva 

 

Klaipėdoje, Tilžės g. 60, Lietuva