Prisijungti | Registracija
 

Kaip pirkti? Brokas

Patarimas

 

Mes stengiamės, kad su visomis naršyklėmis puslapis veiktų sklandžiai, tačiau patys naudojame „Google Chrome” naršyklę, ji patogi ir labai greita, beto galime garantuoti, kad su ja mūsų tinklapis veikia sklanžiausiai. Ji nemokama ir greitai instaliuojama. Spauskite ant paveiksliuko ir atsisiųskite patogesnę naršyklę. 

 

 

Šiuo metu jau veikia nauja musu el.parduotuvė skirta visiems vartotojams spauskite www.specialist.ltKAIP PIRKTI PREKES EL. PARDUOTUVĖJE?

 

Prekių užsakymas


Pirkėjas internetinėje parduotuvėje gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą. Mūsų el. parduotuvėje prekes įdėkite į krepšelį, parašykite kiekį ir užpildykite duomenis, reikalingus prekių pristatymui. Apmokėkite ir prekės bus pristatyos Jūsų nurodytu adresu. Vilniaus mieste prekes galite atsiimti patys. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą UAB „RM TOOLS“ Jus informuos išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

 

Prekių pristatymo, atsiėmimo ir apmokėjimo būdai:

 

1. Užsakytų prekių krepšelio lange, pasirinkdami prekių priststymo būdą „Kurjerių tarnyba” užsakymas bus pristatomas per 1-2 darbo dienas, Jūsų nurodytu adresu per „Venipak” kurjerių tarnybą. 

Apmokėjimo būdai:

 

· „Paypal” sistema;

· elektroninė bankininkystė;
· sumokėti grynaisiais prekę pristačiusiam kurjeriui. 

2. Nenorėdami mokėti siuntos mokesčio, užsakytas prekes galite atsiimti Vilniuje, „RM TOOLS” parduotuvėje (Verkių g. 42 (PC „UNIDECO”), D Korpusas, 83 sekcija):

 

· apmokėjus už prekes internetu;
· sumokėti vietoje grynais;

· atsikaityti bankine kortele.


3. Kada atsiimti prekes „RM TOOLS” parduotuvėje?
 Paruošę Jūsų užsakymą, elektroniniu paštu informuosime, kad jau galite atvykti jo atsiimti. Po šio pranešimo per 5 darbo dienas lauksime Jūsų atvykstančių. Po šio termino Jūsų užsakymas bus atšauktas. 

Atsiimdami užsakymą turite:

 · pasakyti užsakymo numerį;
· pateikti asmens tapatybės dokumentą.


Galite tapti nuolatiniu mūsų klientu - Jums tereikia suformuoti prekių krepšelį puslapyje bei uždėti varnelę „Noriu tapti registruotu vartotoju”. Tuomet su Jumis susisieks mūsų vadybininkas, išsiaiškins Jūsų poreikius, lūkesčius ir suteiks geriausią kainą.

 

 

PRISIJUNGIMAS DIDMENINĖS PREKYBOS KLIENTAMS


Jeigu norite bendradarbiauti, Jums reikalingas prisijungimas. Norint gauti prisijungimą nauji vartotojai gali užpildyti trumpą registracijos formą. Užpildžius registraciją su jumis susisieks vadybininkas, siekiant išsiaiškinti Jūsų poreikius, lūkesčius ir suteiks geriausią kainą.

 

Dėmesio! Esame didmeninės prekybos kompanija - mūsų darbas orientuotas į klientus perkančius didesniais kiekiais arba turinčius nuolatinį poreikį pirkti mūsų prekes.

 

Užsakymas

 

Viršutiniame meniu pasirinkite punktą „Visi produktai”, kad pasirinkti prekes iš viso sąrašo arba rinkitės punktą „Įrankiai pagal profesiją” tada sistema atrinks ir paliks jums labiausiai tinkančias prekių grupes ir prekes. Išsirinkite patinkančią prekę ir į laukelį „kiekis“ įveskite norimą kiekį. Norėdami įsigyti daugiau prekių, galite toliau naršyti po katalogus. Visos prieš tai pasirinktos prekės su įvestais kiekiais automatiškai išsaugomos prekių krepšelyje. Jeigu norimos užsakyti prekės likutis yra nepakankamas, sistema jus informuos apie tai ir leis pasirinkti ar rezervuoti trūkstamą kiekį ar ne. Apie pristatymo terminus informuosime 1-3 dienų laikotarpyje nurodytu el. paštu arba telefonu. Savo užsakymą galite peržiūrėti „prekių krepšelyje”. Jeigu reikia, atlikite reikiamus pakeitimus.

 

Pristatymo būdas  

 

Patvirtinę užsakymą pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes galite atsiimti atvykę į mūsų biurą adresu Kalvarijų 143-16, Vilnius, arba užsakymą gali pristatyti Venipak siuntų tarnyba 1-3 dienų bėgyje. Jeigu jūsų užsakymo vertė 100 eurų (be PVM) ir daugiau - pristatysime nemokamai! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 100 eurų (be PVM) ir pageidaujate, kad prekes pristatytume jums iki durų, tai nepriklausomai nuo svorio ir vietos Lietuvoje kainuos 3 eurus, suma bus įtraukta į išankstinę sąskaitą kartu su prekėmis.

 

Apmokėjimas

 

Po užsakymo pateikimo, elektroniniu paštu gausite išankstinio mokėjimo dokumentą su mūsų įmonės rekvizitais. Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo. Jeigu turite sutartį ir mokėjimo atidėjimą, sistema apie tai jus informuos ir prekės bus išsiųstos nedelsiant.
Galimas apmokėjimas ir kurjeriui pristačius prekes, tada ši paslauga kainuos 1,5 eurų be PVM, apie tai turite pranešti pastabose atliekant užsakymą.

 

Garantija

 

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir UAB „RM TOOLS” nuostatas, visoms prekėms taikoma garantija. Mūsų parduodami įrankiai yra kokybiški ir jeigu jums kažkas sulūžo ar neveikia - būtinai su mumis susisiekite. Jeigu naudojote įrankį pagal paskirtį, garantuojame, kad išspręsime pretenzijas kliento naudai. Mums reikalinga informacija apie mūsų produkcijos kokybę, kad galėtume visada pateikti jums geriausius įrankius. Tereikia užpildyti trumpą formą ir gražinti prekę kur pirkote arba tiesiai mums.
Formą rasite paspaudę nuorodą: Broko forma.pdf arba Broko forma.word

 

 

Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad 2022-06-17 d. nebus vykdomas prekių tiekimas. Užsakymai bus priimami įprasta tvarka, o tiekimas atnaujintas nuo 2022-06-20 d. Visi užsakymai gauti iki 2022-06-16 d. 14 val. bus išsiųsti tą pačią dieną.

Atsiprašome už nepatogumus.Uždaryti