Kontaktai

 

 

 OFISAS

 

 

 UAB "RM tools"

 Kalvarijų 143, LT-08221 Vilnius

 Įmonės kodas: 300531445

 PVM kodas: LT100002163311

 Bankas AB DnB kodas: 40100

 A/S LT984010049500241183

 Tel.: +370(5)2165246

 Fax.: +370(5)2051395

 Ofiso Darbo laikas:

 I - V 8:00-17:00

 VI, VII - nedirbame

  

 

          Kaip rasti?

 

 

   FIRMINĖ PARDUOTUVĖ VILNIUJE    FIRMINĖ PARDUOTUVĖ KLAIPĖDOJE

 

   UAB "RM tools"

   Verkių g. 42 (Medžio centras) D korpusas, Vilnius

   Tel.: +370 699 05086

   Darbo laikas:

   I - V 8:00 - 17:00

   VI 10:00 - 14:00

   VII nedirbame

 

 

   Kaip rasti?

 

 

   UAB "RM tools"

   Tilžės g. 60, Klaipėda

   Tel.: +370 682 58973

   Darbo laikas:

   I - V 8:00 - 17:00

   VI nedirbame

   VII nedirbame

 

 

   Kaip rasti?

 

 

 

Skyrius Vardas,  pavardė Telefonas El. paštas
Komercijos direktorius Ramūnas Kembrė  +370 678 77799 ramunas@rmtools.lt
Direktorius  Martynas Švedas  +370 678 77788    martynas@rmtools.lt
       
Rinkodaros vadovė Giedrė Zubavičienė  +370 650 60065 giedre@rmtools.lt
       
PC projektų vadovas Eivinas Pelakauskas  +370 686 81696  eivinas@rmtools.lt  
PC projektų vadybininkas Saulius Karpavičius +370 683 51676 saulius@rmtools.lt
       
Vakarų Lietuvos pardavimų vadovas
Salvijus Dulskis +370 652 55912  salvijus@rmtools.lt
Vakarų Lietuvos vadybininkas Audrius Srugys +370 665 13777 audrius@rmtools.lt
       
Rytų Lietuvos pardavimų vadovas
Giedrius Martinaitis +370 600 00796 giedrius@rmtools.lt
Rytų Lietuvos vadybininkas Darius Gruzdys +370 650 95816 darius@rmtools.lt
       
Pardavimų gamybai vadovas Erikas Mačiūnas  +370 699 67716  erikas@rmtools.lt
Rytų regiono vadybininkas gamybai Vilius Petkevičius +370 620 90853 vilius@rmtools.lt
Vakarų regiono vadybininkas gamybai Karolis Derbinas +370 686 81965 k.derbinas@rmtools.lt
       
Latvijos pardavimų vadovas
Tomas Revuckas +370 685 52757, +371 27551381
tomas@rmtools.lt
Latvijos vadybininkas Sandris Cacivkins +371 29279019 info@rmtools.lv
       
Vadybininkas Estijai Raino Ilmosaar +372 5555 4565 info@rmtools.ee
       
Administracija Laura +370 5 2165246 pardavimai@rmtools.lt
       
Parduotuvė Vilniuje Paulius +370 699 05086 parduotuve@rmtools.lt
Parduotuvė Klaipėdoje Kristina +370 682 58973  klaipeda@rmtools.lt
Fischer produkto vadybininkas Karolis Petrauskas +370 682 60057 karolis@rmtools.lt

 

 

Laukiame jūsų atsiliepimų, pasiūlymų bei klausimų el.paštu info@rmtools.lt

 

 

 

 

Ofiso lokacijos žemėlapis 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

  


Žiūrėti RM tools parduotuvė didesniame žemėlapyje