Kontaktai

 

 

  OFISAS

  SPECIALIST+ PARDUOTUVĖ VILNIUJE

 

  UAB "RM tools"

  Kalvarijų g. 143-16, LT-08221 Vilnius

  Įmonės kodas: 300531445

  PVM kodas: LT100002163311

  Luminor Bank AB kodas: 40100

  A/S LT984010049500241183

  Tel.: +370(5)2165246

  Fax.: +370(5)2051395

  Ofiso Darbo laikas:

  I - V 8:00-17:00

  VI, VII - nedirbame

 

 

   Kaip rasti?

 

 

  Verkių g. 42 (Medžio centras) D korpusas, Vilnius

  Tel.: +370 617 56035

  Darbo laikas:

   I - V 8:00 - 17:00

   VI 10:00 - 14:00

   VII nedirbame

       

 

 

 

  

 

 

 

   Kaip rasti?

 

  SPECIALIST+ PARDUOTUVĖ KAUNE   SPECIALIST+ PARDUOTUVĖ KLAIPĖDOJE

 

  Pramonės g. 4D, Kaunas

  Tel.: +370 643 52600

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

  VII nedirbame

 

 

 

   Kaip rasti?

 

   

  Tilžės g. 60, Klaipėda

  Tel.: +370 682 58973

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

   VII nedirbame

 

 

 

  Kaip rasti?

 

 

 

 

Skyrius Vardas,  pavardė Telefonas El. paštas
Administracija Ieva +370 5 2165246 pardavimai@rmtools.lt
       
Komercijos direktorius Ramūnas Kembrė  +370 678 77799 ramunas@rmtools.lt
Direktorius  Martynas Švedas  +370 678 77788    martynas@rmtools.lt
       
Rinkodaros vadovė Giedrė Zubavičienė  +370 650 60065 giedre@rmtools.lt
       
Pardavimų vadovas Rokas Kepežinskas  +370 611 50062 rokas@rmtools.lt
       
Skolų suderinimas Danguolė Vaičiūnienė  +370 672 92958 danguole@rmtools.lt
       
PC projektų vadovas Eivinas Pelakauskas  +370 686 81696  eivinas@rmtools.lt  
PC projektų vadybininkas Saulius Karpavičius +370 683 51676 saulius@rmtools.lt
       
Vakarų Lietuvos pardavimų vadovas
Salvijus Dulskis +370 652 55912  salvijus@rmtools.lt
Vakarų Lietuvos vadybininkas Audrius Srugys +370 665 13777 audrius@rmtools.lt
       
Rytų Lietuvos pardavimų vadovas
Giedrius Martinaitis +370 600 00796 giedrius@rmtools.lt
Rytų Lietuvos vadybininkas Darius Gruzdys +370 650 95816 darius@rmtools.lt
       
Pardavimų gamybai vadovas Erikas Mačiūnas  +370 699 67716  erikas@rmtools.lt
       
Vakarų regiono vadybininkas gamybai Karolis Derbinas +370 686 81965 k.derbinas@rmtools.lt
Kauno regiono vadybininkas gamybai Aivaras Savickas +370 640 19299 aivaras@rmtools.lt
       
Latvijos pardavimų vadovas
Tomas Revuckas +370 685 52757, +371 27551381
tomas@rmtools.lt
Latvijos vadybininkas Olegs Kukuškins +371 29279019   olegs@rmtools.lv
       
Vadybininkas Estijai Raino Ilmosaar +372 5555 4565 eesti@rmtools.ee
       
       
       
Parduotuvė Vilniuje Paulius +370 617 56035 parduotuve@rmtools.lt
       
Parduotuvė Kaune Eimantas +370 643 52600  kaunas@rmtools.lt
       
Parduotuvė Klaipėdoje Kristina +370 682 58973  klaipeda@rmtools.lt
       
       
Fischer produkto vadybininkas Karolis Petrauskas +370 682 60057 karolis@rmtools.lt
       
Stanley produkto vadybininkas Simonas Zavadskas +370 613 33038 simas@rmtools.lt

 

 

Laukiame jūsų atsiliepimų, pasiūlymų bei klausimų el.paštu info@rmtools.lt

 

 

 

 

Ofiso lokacijos žemėlapis 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

  


Žiūrėti RM tools parduotuvė didesniame žemėlapyje