Prisijungti | Registracija
 
Visos kategorijos

Naujausios prekės


 

 

 

 

 


Specialist+ Plaster Base gruntas

Specialist+ Plaster Base gruntas, skirtas tinko, gipso kartono, betono ar kitų mineralinių paviršių sutvirtinimui prieš glaistymą ir tarp glaistomų sluoksnių. Vidaus ir išorės darbams. Savybės: išdžiūvęs gruntas formuoja plėvelę, sumažina vandens įgeriamumą ir gerai „suriša“ dulkes, vandens pagrindo, turi nestiprų, specifinį kvapą. Paviršiaus paruošimas: gruntuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Gruntavimo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Gruntavimas: gruntą tepti tolygiu sluoksniu teptuku ar šepečiu. Stipriai drėgmę įgeriančius paviršius (pvz. silikatinius blokelius) gruntuoti 2 kartus, antras sluoksnis tepamas tik išdžiūvus ankstesniajam grunto sluoksniui. Gruntuojant silpnus paviršius (pvz. seną, trupantį tinką) gruntas turi būti sodriai tepamas 1 – 2 kartus, nelaukiant kol išdžius. Sąnaudos: 50 – 200 ml/m² priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo. Džiūvimo trukmė: esant +20?C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% išdžiūsta per 1 - 3 val.

Prekės kodas Prekės variantai Pakuotė / užsakyti Vnt.. Kaina
su nuolaida ir su PVM
41/2-01 Specialist+ Plaster Base gruntas 5L 4.59Eur Pirkti
41/2-11 Specialist+ Plaster Base gruntas 10L 8.99Eur Pirkti

Specialist+ Colour Base gruntas

Specialist+ Colour base gruntas, skirtas visų glaistytų paviršių gruntavimui prieš dažymą, taip pat silpnų paviršių sutvirtinimui. Vidaus ir išorės darbams. Savybės: gruntas pasižymi ypač mažomis dalelėmis, todėl giliai įsiskverbia į paviršių, jį sutvirtina ir nesudaro plėvelės prieš dažymą. Gruntas turi nestiprų, specifinį kvapą. Paviršiaus paruošimas: gruntuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Gruntavimo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Gruntavimas: gerai išmaišyti, neskiesti. Tolygiai užtepti teptuku ar šepečiu. Esant būtinybei, gruntavimą pakartoti. Antrasis gruntavimas atliekamas išdžiūvus ankstesniajam grunto sluoksniui. Paviršių, išteptą gruntu glaistyti ar dažyti galima tik jam visiškai išdžiūvus. Sąnaudos: 50 – 200 ml/m² priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo. Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: 3 – 6 val.

Prekės kodas Prekės variantai Pakuotė / užsakyti Vnt.. Kaina
su nuolaida ir su PVM
41/2-02 Specialist+ Colour Base gruntas 5L 7.70Eur Pirkti
41/2-12 Specialist+ Colour Base gruntas 10L 14.99Eur Pirkti

Glaistas Specialist+ AUTO FINISH

Vinilo pagrindu universalus glaistas, paruoštas darbui voleliu arba beoriais purškimo aparatais. Smulkiagrūdis, labai lengvai šveičiamas. Užtepamo sluoksnio storis iki 3 mm.

Privalumai:
• Paruoštas naudojimui.
• Gerai sukimbantis su paviršiumi ir popierine, taip pat popierine - metalizuota juosta.
• Nestipraus specifinio kvapo.
• Lengvai tepamas ir išlyginamas.
• Džiūdamas labai mažai traukiasi ir nesutrūkinėja.
• Lengvai šlifuojamas.

Prekės kodas Prekės variantai Pakuotė / užsakyti Vnt.. Kaina
su nuolaida ir su PVM
41/2-EF28 SPECIALIST+ glaistas AUTO FINISH, 28kg Vnt. 33.88Eur Pirkti
41/2-EF25 SPECIALIST+ glaistas AUTO FINISH, 25kg 30.25Eur Pirkti

Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad 2022-06-17 d. nebus vykdomas prekių tiekimas. Užsakymai bus priimami įprasta tvarka, o tiekimas atnaujintas nuo 2022-06-20 d. Visi užsakymai gauti iki 2022-06-16 d. 14 val. bus išsiųsti tą pačią dieną.

Atsiprašome už nepatogumus.Uždaryti