Prisijungti | Registracija
 

SPXFLOW

 

„SPXFLOW“ yra pasaulinis lyderis specialiosios paskirties hidraulinių įrankių ir tvirtinimo įrangos, skirtos pramonės, jūros, kasyklų ir gamybos rinkoms, srityje. „SPXFLOW“ gamina itin tikslius, aukštos kokybės ir aukšto slėgio (700 barų) hidraulinius gaminius, įskaitant siurblius, cilindrus, dinamometrinius raktus, vožtuvus, traukimo sistemas ir susijusius hidraulinius priedus bei specialius įrankius ir įrangą.
„SPXFLOW HT“ Europoje veikia nuo 1989 m.; pagrindinė būstinė įsikūrusi Eigelshovene, Nyderlanduose, iš kur patikimai ir veiksmingai yra tiekiamos prekės klientams Europoje.
„SPXFLOW“ gaminiai atitinka Europos kokybės direktyvas ir yra paženklinti „CE“ žyma. Be to, suteikiama garantija visam daugumos gaminių naudojimo laikotarpiui, o ISO procedūra užtikrina nuolatinę kokybės kontrolę.

 

SPXFLOW PowerTeam katalogas (ENG)

SPXFLOW PowerTeam katalogas (RUS)

SPXFLOW Bolting katalogas (ENG) 

 

 

Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad 2022-06-17 d. nebus vykdomas prekių tiekimas. Užsakymai bus priimami įprasta tvarka, o tiekimas atnaujintas nuo 2022-06-20 d. Visi užsakymai gauti iki 2022-06-16 d. 14 val. bus išsiųsti tą pačią dieną.

Atsiprašome už nepatogumus.Uždaryti