Kontaktai

  

  OFISAS

  Specialist+ PARDUOTUVĖ VILNIUJE

 

  UAB „RM tools”

  Kalvarijų g. 143-16, LT-08221 Vilnius

  Įmonės kodas: 300531445

  PVM kodas: LT100002163311

  Luminor Bank AB kodas: 40100

  A/S LT984010049500241183

  Tel.: +370(5)2165246

  Fax.: +370(5)2051395

 

  Ofiso Darbo laikas:

  I - V 8:00-17:00

  VI, VII - nedirbame

 

 

   Kaip rasti?

 

 

 Verkių g. 42 (PC „Medžio centras”), D korpusas, 83 sekcija, Vilnius

  Tel.: +370 617 56035

  El. p.: parduotuve@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėjas: Paulius Ribokas

 

  Darbo laikas:

   I - V 8:00 - 17:00

   VI nedirbame

   VII nedirbame

 

       

 

 

  

 

   Kaip rasti?

 

  Specialist+ PARDUOTUVĖ KAUNE   Specialist+ PARDUOTUVĖ KLAIPĖDOJE

 

  Pramonės pr. 4D, Kaunas

  Tel.: +370 643 52600

  El. p.: kaunas@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėjas: Aivaras Savickas

 

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

  VII nedirbame

 

 

 

   Kaip rasti?

 

   

  Tilžės g. 60, Klaipėda

  Tel.: +370 682 58973

  El. p.: klaipeda@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėja: Kristina Rauktienė

 

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

  VII nedirbame

 

 

 

  Kaip rasti?

 

 

 

 

Administracija 

 

 

  Direktorius

 

  Martynas Švedas

  +370 678 77788

  martynas@rmtools.lt

 

  Komercijos direktorius

 

  Ramūnas Kembrė   +370 678 77799   ramunas@rmtools.lt

 

  Administracija 

 

  Ieva Martinaitienė   +370 5 216 5246   pardavimai@rmtools.lt

 

  Skolų suderinimas

 

  Danguolė Vaičiūnienė   +370 672 92958   danguole@rmtools.lt

 

  Pardavimų vadovas

 

  Remigijus Mikšėnas   +370 611 50062   remigijus@rmtools.lt

 

  Tiekimo vadovas

 

  Rimas Jonikas   +370 671 23809   rimas@rmtools.lt

 

  Rinkodaros vadovė

 

  Giedrė Zubavičienė 

  +370 650 60065

  giedre@rmtools.lt


 

 Vadyba

  

 

  PC projektų vadovas

 

  Eivinas Pelakauskas   +370 686 81696   eivinas@rmtools.lt

 

  PC projektų vadybininkas

 

  Saulius Karpavičius   +370 683 51676   saulius@rmtools.lt

 

  Rytų regiono pardavimų vadovas

 

  Giedrius Martinaitis   +370 600 00796   giedrius@rmtools.lt

 

  Rytų regiono vadybininkas

 

  Darius Gruzdys   +370 650 95816   darius@rmtools.lt

 

  Vakarų regiono pardavimų vadovas

 

  Audrius Srugys   +370 665 13777   audrius@rmtools.lt

 

  Vakarų regiono pardavimų vadybininkas

 

  Giedrius Malinauskas   +370 652 55912   gmalinauskas@rmtools.lt

 

  Rytų regiono vadybininkas gamybai 

 

  Erikas Mačiūnas   +370 699 67716   erikas@rmtools.lt

 

  Vakarų regiono vadybininkas gamybai

 

  Karolis Derbinas   +370 686 81965   k.derbinas@rmtools.lt

 

  Kauno regiono vadybininkas gamybai

 

  Artūras Jasulevičius   +370 618 68097   arturas@rmtools.lt

 

  „Fischer” produkto vadybininkas

 

  Karolis Petrauskas   +370 682 60057   karolis@rmtools.lt


 

 Laukiame jūsų atsiliepimų, pasiūlymų bei klausimų el.paštu info@rmtools.lt

 

 

 Ofiso lokacijos žemėlapis 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

  

Žiūrėti RM tools parduotuvės didesniame žemėlapyje