Kontaktai

  

  OFISAS

  Specialist+ PARDUOTUVĖ VILNIUJE

 

  UAB „RM tools”

  Kalvarijų g. 143-16, LT-08221 Vilnius

  Įmonės kodas: 300531445

  PVM kodas: LT100002163311

  Luminor Bank AB kodas: 40100

  A/S LT984010049500241183

  Tel.: +370(5)2165246

  Fax.: +370(5)2051395

 

  Ofiso Darbo laikas:

  I - V 8:00-17:00

  VI, VII - nedirbame

 

 

   Kaip rasti?

 

 

  Verkių g. 44 (PC „UNIDECO”), D korpusas, 83 sekcija, Vilnius

  Tel.: +370 617 56035

  El. p.: parduotuve@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėjas: Paulius Ribokas

 

  Darbo laikas:

   I - V 8:00 - 17:00

   VI nedirbame

   VII nedirbame

       

 

   

 

 

 

   Kaip rasti?

 

  Specialist+ PARDUOTUVĖ KAUNE   Specialist+ PARDUOTUVĖ KLAIPĖDOJE

 

  Pramonės pr. 4D, Kaunas

  Tel.: +370 643 52600

  El. p.: kaunas@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėjas: Aivaras Savickas

 

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

  VII nedirbame

 

 

 

   Kaip rasti?

 

   

  Tilžės g. 60, Klaipėda

  Tel.: +370 682 58973

  El. p.: klaipeda@rmtools.lt

  Parduotuvės vedėja: Kristina Rauktienė

 

  Darbo laikas:

  I - V 8:00 - 17:00

  VI nedirbame

  VII nedirbame

 

 

 

  Kaip rasti?

 

 

 

 

Administracija 

 

Administracija Ieva Martinaitienė +370 5 216 5246 pardavimai@rmtools.lt
Skolų suderinimas Danguolė Vaičiūnienė +370 672 92958 danguole@rmtools.lt
Direktorius Martynas Švedas +370 678 77788 martynas@rmtools.lt
Komercijos direktorius Ramūnas Kembrė +370 678 77799 ramunas@rmtools.lt
Tiekimo vadovas Rimas Jonikas +370 671 23809 rimas@rmtools.lt
Rinkodaros vadovė Giedrė Zubavičienė  +370 650 60065 giedre@rmtools.lt


 

 Vadyba

  

PC projektų vadovas Eivinas Pelakauskas +370 686 81696 eivinas@rmtools.lt
PC projektų vadybininkas Saulius Karpavičius +370 683 51676 saulius@rmtools.lt
Rytų regiono pardavimų vadovas Giedrius Martinaitis +370 600 00796 giedrius@rmtools.lt
Rytų regiono vadybininkas Darius Gruzdys +370 650 95816 darius@rmtools.lt
Vakarų regiono pardavimų vadovas Salvijus Dulskis +370 652 55912 salvijus@rmtools.lt
Vakarų regiono vadybininkas Audrius Srugys +370 665 13777 audrius@rmtools.lt
Rytų regiono vadybininkas gamybai  Erikas Mačiūnas +370 699 67716 erikas@rmtools.lt
Vakarų regiono vadybininkas gamybai Karolis Derbinas +370 686 81965 k.derbinas@rmtools.lt
Kauno regiono vadybininkas gamybai Artūras Jasulevičius +370 618 68097 arturas@rmtools.lt
Latvijos pardavimų vadovas Tomas Revuckas  +370 685 52757 tomas@rmtools.lt


 

 Laukiame jūsų atsiliepimų, pasiūlymų bei klausimų el.paštu info@rmtools.lt

 

 

 Ofiso lokacijos žemėlapis 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

  

Žiūrėti RM tools parduotuvės didesniame žemėlapyje